Fotorelacja 15. Spływu Saperów

Po raz kolejny Klub Turystów Wodnych w Chełmnie zorganizował wraz z 3. Batalionem Drogowo Mostowym 15. Ogólnopolski Spływ Kajakowy Stowarzyszenia Saperów Polskich w dniach 8 – 10 czerwca 2018 r. Na wodzie wśród pięknej przyrody wypoczywali żołnierze zawodowi jak i w stanie spoczynku, byli pracownicy wojska oraz uczestnicy z całej Polski, łącznie 96 osób. Tegoroczny spływ odbył się w Bachotku, miejscu przyjaznym kajakarzom.

Po przyjeździe na pole namiotowe i rozbiciu się, dla uczestników przygotowano grilla. Następnego dnia kajakarze zapoznali się z osobami funkcyjnymi oraz z zasadami bezpieczeństwa, które należy bezwzględnie przestrzegać. O 10:00 wszyscy udali się w stronę jeziora, aby nie przegapić najważniejszej atrakcji. Nie obyło się również w tym roku bez wywrotki. Po przepłynięciu każdy mógł spędzić dobrowolnie czas.

    

W niedzielę również wykorzystując piękną pogodę uczestnicy wypłynęli na jezioro. Wszyscy nie spiesząc się korzystali ze słońca jak i również rozmawiając wymieniali się doświadczeniami. Po powrocie wszyscy niechętnie zaczęli się pakować i żegnać obiecując ponowny przyjazd. Po godz. 15:00 wyjechał ostatni pojazd oznajmiając koniec spływu.

Już dziś zachęcamy do uczestnictwa w 58. Międzynarodowym Spływie Kajakowym „Pojezierzem Brodnickim, Drwęcą, Wisłą” który odbędzie się w dniach 28 lipiec – 11 sierpień 2018 r.
Ten wpis został opublikowany w kategorii 15 Ogólnopolski Spływ Kajakowy Stow. Saperów Polskich. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.