Rozpoczęcie sezonu kajakowego 2026 w Bydgoszczy

18 kwietnia 2026 r. odbyła się inauguracja sezonu kajakowego „Weekend z Rodziną” im. Macieja Juhnke, zorganizowana przez Kujawsko-Pomorski Związek Kajakowy. W wydarzeniu uczestniczyły ekipy klubów kajakowych z Bydgoszczy, Świecia oraz naszego Klubu KTW. W tym roku również przypada 680. rocznica nadania praw miejskich Bydgoszczy.

Spływ odbył się rzeką Brda na odcinku prowadzącym przez centrum miasta. Start był z Wyspy Młyńskiej, natomiast meta została zlokalizowana na Campingu Zimne Wody. Po przypłynięciu na uczestników czekał ciepły posiłek oraz wspólna biesiada przy ognisku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wpisy, Z życia Klubu. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.