Dnia 3 maja 2026 r. delegacja KTW uczestniczyła w obchodach Święto Konstytucji 3 Maja. Przedstawiciele klubu wzięli udział w wydarzeniu wspólnie z delegacjami instytucji samorządowych, organizacji społecznych oraz szkół z terenu miasta.

Uroczyste obchody Święta Konstytucji 3 Maja
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wpisy, Z życia Klubu. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.


