U przyjaciół w Klubie Seniora „Dolina Drwęcy”

W czwartek 18 października przedstawiciele Klubu skorzystali z zaproszenia Klubu Seniora „Dolina Drwęcy” i uczestniczyli we wspólnym spotkaniu z sekretarz gminy Lubicz Teresą Gryciuk oraz wójtem gminy Ciechocin Jerzym Cieszyńskim. Klub gościł także dr. prof. Klausa Heine, który przyjechał na zaproszenie Klubu Seniora do Polski. Spotkanie to było dobrą okazją do zaprezentowania przez Klub m.in. najnowszych nagród i wyróżnień wśród których znalazła się ta zdobyta podczas IX Chełmińskich Spotkań Klubów Seniora pn. „Złoty, jesienny liść” 

image

Zespół „Dolina Drwęcy” już od 3 lat jest nieodłącznym elementem Międzynarodowych Spływów Kajakowych. W trakcie etapu Ciechocin – Toruń, podczas przerwy w Lubiczu uczestnicy mają przyjemność poznać zespół oraz kapelę nie tylko z artystycznej strony.

Umilony w ten sposób czas daje uczestnikom siły do pokonania kolejnych kilometrów. W trakcie zebrania wymienione zostały również poglądy oraz pomysły.

image

image

image

Prezes KTW przekazał na ręce Zdzisława Zakrzewskiego prezesa Klubu Seniora statuetkę kajakarza za propagowanie kajakarstwa turystycznego, pamiątkowe wiosełka dla Teresy Zakrzewskiej, Zbigniewa Dudkiewicza oraz statuetkę marynarza wraz z pamiątkowym medalem KTW dla Klausa Heine. Klaus mimo swojego wieku (83 lata) jest bardzo zaangażowany w propagowanie turystyki kajakowej, od wielu lat zaszczyca nas swoją obecnością podczas MSK.

image

image

image

image

Ten wpis został opublikowany w kategorii Z życia Klubu. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.